Jak batikovat trička

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Jak batikovat trička

Jak si vyrobit etno batikované tričko? - Udělej si...

Na batikování potřebujeme čistý bílý kus oblečení ze 100% bavlny (pro začátek si můžete zkusit nabatikovat velké tričko na spaní), práškové barvy na látku Duha (seženete nejlépe v Teta drogerii), silný provázek nebo bavlnku.
studentpoint.cz/344-udelej-si-sam/11100-jak-si-vyrobit-etno-batikovane-tricko

Vyrob si batikované tričko! - Alik.cz

Většinou mě pak ještě prosili, abych jim poradila, jak takové tričko vyrobit. Protože se mi to stalo už mockrát a myslím, že jsou lidi, kteří by takové tričko taky chtěli, rozhodla jsem se, že napíšu do Alíkovin návod, jak ho vyrobit.
alik.idnes.cz/vyrob-si-batikovane-tricko-ddk-/alik-alikoviny.asp?c=A...

Batikování - Výtvarka.cz - Návody a postupy

Batika Vázaná batika Šitá batika Sypaná batika Batika za studena Vosková batika Savování Modrotisk Zpět na přehled návodů a postupů. Podle technik, kterými „rezervujeme“ výchozí barvu tkaniny, můžeme batiku rozdělit:
vytvarka.cz/navody-a-postupy atikovani.htm

vselicos - batikování

Tričko Paprskynebo látku přeložíme svisle napůl a začneme skládat harmoniku podle rozkresu. Poskládaný paprsek pořádně ovážeme špagátem a začneme batikovat v jedné z barev. . Postup Oba vosky společně roztavíme ve vodní lázni.
vselicos.estranky.cz/clanky atikovani.html

Batika a batikování - základy | Davona výtvarné návody

Chcete si batiku jen zkusit a nechcete zatím obětovat hrnec? Můžete zkusit batikovat v jakémkoli starém kbelíku. Barvu rozmíchejte s vodou octem a solí dle návodu na barvě (barvy na batikování) s horkou vodou uvařenou např. v.
tvorive-projekty.cz/textilni-techniky atika-a-batikovani-zaklady.aspx

Batikování a savování

Návody a metody jak upravovat textil. Savová a batiková technika. Tričko, tílko, sukně, šaty, kalhoty, bytové a oděvní doplňky – ubrus, prostírání, závěs, kabelka, taška. Nákup hotového oblečení. Batika a savení. Fotografie výrobků.
old.klobi.net/savo.htm

Batikování trička: Návod

Při vlně módního nezájmu nosí batiku ti, kdo ji mají. Batikovaná trička procházejí všemi oděvními styly. Někdy je módní vlna vynese do popředí zájmu, ale nikdy nepadají do dolní úvratě. Při. Batika – vhodné materiály
frau.cz atikovani-tricka-navod/

Batikovat.ic.cz|Batikovaná pomsta

Batika jak jí neznáte - co všechno se dá nabatikovat. Batika a batikování - batikovaná trička nejsou to jediné
batikovat.ic.cz atikovana-pomsta.php

Batikované tričko s modrým kolečkem - návod

- světlé bavlněné tričko - barvy na batikování (já jsem použila značku Duha) - námořnická modř, červená - pomůcky na batikování - tj. hrnec, sůl, něco na míchání - přírodní provázek - igelitový sáček - nůžky. Jak budeš postupovat?
kreativni-stranky.wz.cz/tricko-batika4.html

Batika Bellis / batikovaná trička, šaty, tuniky / textil Lambeste

Eshop: batika, batikovaná trička, trička s potiskem (sítotisk), bez potisku textil Lambeste, mýdlové vločky Organic a mnoho dalšího!. Hledáte batikované tričko, šaty, tuniku nebo třeba ubrus? Pak jste tu správně.... Vyrábí Bára Wormová
batika-bellis.cz/